Stypendium im. Św. Jana Pawła II

Stypendium im. Św. Jana Pawła II

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 10 w Kaliszu informuje, że uczniowie pragnący ubiegać się o stypendium Miasta Kalisza im....

Spektakl „Królowa śniegu”

Spektakl „Królowa śniegu”

W dniu 27 maja 2024 roku klasy 1a, 1c i 3a wraz z opiekunami: panią Danutą Trzepacz, panią Justyną Gremblewską oraz pani...

Ogólnopolskie Wybory Książek

Ogólnopolskie Wybory Książek

Uczniów wszystkich klas, również tych najmłodszych, zapraszamy do udziału w akcji Ogólnopolskie Wybory Książek, której o...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W sobotę, 21 listopada 2015 roku, nasz kolega Kamil Pyrek z klasy 6a szkoły podstawowej po raz kolejny wystąpił w programie telewizji POLSAT „SuperDzieciak”. Tym razem był to już odcinek finałowy i zarazem wielkie emocje związane z wyborem zwycięzców. Z dumą patrzyliśmy na występ Kamila – świetnego basisty i super kolegi, którego na występ zawiozła luksusowo wyposażona limuzyna. Przed finałem życzenia mu złożył uznany basista, Filip Sojka, a oklaskiwał go prowadzący Wojciech „Łozo” Łozowski i oczywiście cała nasza szkolna społeczność, zgromadzona przed telewizorami.

Kamil profesjonalnie wykonał własną aranżację utworu "Get lucky" zespołu Daft Punk, za którą od 100-osobowej loży ekspertów otrzymał 87,5 punktu. Jury nie szczędziło mu słów zachwytu. - Mnie to porywa. Jestem Twoją fanką - mówiła Roma Gąsiorowska, która przyznała Kamilowi 21 punktów. - Ja nie mogę uwierzyć, że masz 11 lat. Cudownie się rozwijasz - stwierdziła Magdalena Stużyńska i również oceniła występ Kamila na 21 punktów. Łącznie nasz kolega otrzymał 166,5 punktu, co niestety okazało się zbyt mało, by stanąć na podium.

Nie to jednak było najważniejsze. Kamil odważył się pokazać swój talent przed całą Polską i zasługuje na ogromne uznanie i wieeeeeelkie gratulacje.

Kamil! Dla nas jesteś SUPER DZIECIAK!!!!
BRAWO!!!!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

b literackib literackib literackib literackib literackib literacki

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowmodul prawy caritaspcknasz filmfestiwal film

 

informacje prezent podst

pytania do dzieci

pytania do dzieci

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Kaliski

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3