ROK SZKOLNY 2013/2014
Klasa 1b
DAWID BOROWIAK - kl.1b
- Wysoki wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym dla klasy 2 Żaczek
- III miejsce w szkolnym konkursie Master of English in Primary School w kategorii klas pierwszych
Opiekun mgr Ilona Ozimek
KAMIL BUCZYŃSKI - kl.1b
- Udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym dla klasy 2 Żaczek
Opiekun mgr Ilona Ozimek
MAJA CHLEBOWSKA - kl.1b
- Udział w XVIII Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „ Jedno słowo- kilka znaczeń”
Opiekun mgr Ilona Ozimek
ANNA GRABOWSKA - kl.1b
- Wysoki wynik w Międzynarodowym Konkursie dla klasy 2 Żaczek
- II miejsce w szkolnym konkursie Master of English in Primary School w kategorii klas pierwszych
Opiekun mgr Ilona Ozimek
KATARZYNA GRABOWSKA - kl.1b
- Udział w XVIII Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „ Jedno słowo- kilka znaczeń”
- Nagroda w szkolnym konkursie plastycznym „ Barwy jesieni”
Opiekun mgr Ilona Ozimek
JULIA KAROLAK - kl.1b
- Udział w XVIII Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „ Jedno słowo- kilka znaczeń”
- Nagroda w szkolnym konkursie plastycznym „ Barwy jesieni”
Opiekun mgr Ilona Ozimek
PATRYCJA KLEŚTA - kl. 1b
- Udział w XVIII Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „ Jedno słowo- kilka znaczeń”
- Nagroda w szkolnym konkursie plastycznym „ Barwy jesieni”
Opiekun mgr Ilona Ozimek
ZOFIA KRZYKAŁA - kl. 1b
- Udział w XVIII Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „ Jedno słowo- kilka znaczeń”
- Nagroda w szkolnym konkursie plastycznym „ Barwy jesieni”
- Wyróżnienie w VIII Miejskim Konkursie Poetyckim im. Marii Konopnickiej
- Udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym dla klasy 2 Żaczek
Opiekun mgr Ilona Ozimek
DAWID LINKOWSKI – kl.1b
- Udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym dla klasy 2 Żaczek
Opiekun mgr Ilona Ozimek
MAGDALENA NIEWIADOMSKA - kl.1b
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym „ Ruszajmy się dla zdrowia”
- III miejsce w szkolnym konkursie Master of English in Primary School w kategorii klas pierwszych
Opiekun mgr Ilona Ozimek
OLIVER RAST - kl.1b
- I miejsce w szkolnym konkursie Master of English in Primary School w kategorii klas pierwszych
- Wysoki wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym dla klasy 2 Żaczek
Opiekun mgr Ilona Ozimek
MAJA SZCZEREK - KL.1b
- Laureatka Miejskiego Konkursu Recytatorskiego "Zabawa z poezją" oraz Najlepszy Recytator roku szkolnego 2013/2014
- Laureatka Szkolnego Konkursu Recytatorskiego „ Zabawa z poezją”
- III miejsce w XIII Powiatowych Prezentacjach Monodramów
- Puchar dyrektora w IV Międzyszkolnym Przeglądzie Teatralnym
- II miejsce w miejskim Konkursie Piosenki Dziecięcej
- Wyróżnienie w IX Kombinacjach Teatralnych za najlepsza kreacją aktorską
- I miejsce w XXII Miejskim Konkursie Recytatorskim im. Marii Konopnickiej
Opiekun mgr Ilona Ozimek
AMELIA PIETRZAK – kl.1b
- Udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym dla klasy 2 Żaczek
Opiekun mgr Ilona Ozimek
ADRIANNA WOJTASZEK – kl.1b
- Udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym dla klasy 2 Żaczek
Opiekun mgr Ilona Ozimek
Klasa 2a
KACPER BICZYŃSKI – kl. 2a
- III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej "CEKTOF Cup" rocznik 2005 - Lisków 16.11.2013;
- Halowy Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej "SMOLIŃSKI Cup" Lisków 01.02.2014;
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
MACIEJ BONIKOWSKI – kl. 2a
- Halowy Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej "SMOLIŃSKI Cup"Lisków 01.02.2014;
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
ZOFIA FRYŚ – kl. 2a
- I miejsce w Konkursie Piosenki Dziecięcej w kategorii klas 2 - 3 zorganizowanym przez Świetlicę SP 16 w Kaliszu;
- Nagroda w pierwszym etapie i zakwalifikowanie się do finału Miejskiego Konkursu Recytatorskiego „Zabawa z poezją" zorganizowanego przez MDK w Kaliszu;
- II miejsce w zawodach Sportowych o Puchar Janusza Kusocińskiego w SP 18 w Kaliszu;
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
JULIA GOŁĄB – kl. 2a
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez Zespół ds. Promocji Zdrowia „Ruszamy się zdrowo";
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
KAROLINA GRABOWSKA – kl. 2a
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez Zespół ds. Promocji Zdrowia „Ruszamy się zdrowo";
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym na „Najpiękniejszą ozdobę choinkową" zorganizowanym przez Radę Osiedla Zagorzynek;
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
OLIWIER GUŹNICZAK – kl. 2a
- Halowy Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej "SMOLIŃSKI Cup" Lisków 01.02.2014;
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
NATALIA KOWALEWSKA – kl. 2a
- Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez MDK „Ptaki egzotyczne";
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
ALICJA KOWALSKA – kl. 2a
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie na „Najładniejszą kartkę walentynkową";
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
HANNA KUJAWA – kl. 2a
- I miejsce zespołowo w XVII Kaliskim Turnieju Językowym "Rebusik";
- II miejsce w kategorii klas II w XVII Kaliskim Turnieju Językowym "Rebusik";
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
KACPER MATUSIAK – kl. 2a
- III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej "CEKTOF Cup" rocznik 2005 Lisków 16.11.2013;
- II miejsce w zawodach Sportowych o Puchar Janusza Kusocińskiego w SP 18 w Kaliszu; Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
- Halowy Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej "SMOLIŃSKI Cup" Lisków 01.02.2014;
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
KACPER SKWARCZYŃSKI – kl. 2a
- Halowy Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej "SMOLIŃSKI Cup" Lisków 01.02.2014;
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
BARTOSZ STASIAK – kl. 2a
- Nagroda w Szkolnym Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez Świetlicę Szkolną SP 10 „Barwy jesieni';
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
MICHAŁ SUCHORZEWSKI – kl. 2a
- Halowy Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej "SMOLIŃSKI Cup" Lisków 01.02.2014;
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
FILIP WIECZOREK – kl. 2a
- III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej "CEKTOF Cup" rocznik 2005 Lisków 16.11.2013;
- Halowy Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej "SMOLIŃSKI Cup" Lisków 01.02.2014;
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
AGATA WILKOWSKA – kl. 2a
- Nagroda w Szkolnym Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez Świetlicę Szkolną SP 10 „Barwy jesieni';
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
Klasa 2b
ZUZANNA BIEGAŃSKA – kl. 2b
- wyróżnienie w VIII Miejskim Konkursie Poetyckim im. Marii Konopnickiej;
- II miejsce w szkolnym konkursie języka angielskiego „My Little English Quiz” w kategorii klas drugich.
Opiekun: mgr Róża Kledecka
FILIP BŁOTNY – kl. 2b
- wyróżnienie za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”.
Opiekun: mgr Róża Kledecka
ANTONINA KOZYRA – kl. 2b
- wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym organizowanym przez MDK „Ptaki egzotyczne”;
- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym im. Marii Konopnickiej.
Opiekun: mgr Róża Kledecka
JAKUB MAŁOTA – kl. 2b
- dyplom i nagroda za bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”;
- I miejsce w szkolnym konkursie „Mały Mistrz Ortografii” w kategorii klas drugich;
- super bohater świetlicy.
Opiekun: mgr Róża Kledecka
BARTOSZ WERBIŃSKI – kl. 2b
- III miejsce (zespołowo) w XI Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Świat naszych lektur”;
- III miejsce w szkolnym konkursie „Mały Mistrz Ortografii” w kategorii klas drugich;
- III miejsce w szkolnym konkursie języka angielskiego „My Little English Quiz” w kategorii klas drugich.
Opiekun: mgr Róża Kledecka
Klasa 3b
Łucja Żłobińska
laureatka konkursu plastycznego "Na tropie piękna" zorganizowanego w ramach ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł"
- nagroda i kwalifikacja do finału Miejskiego Konkursu Recytatorskiego "Zabawa z poezją" zorganizowanego przez MDK w Kaliszu
- II miejsce w finale Miejskiego Konkursu Recytatorskiego "Zabawa z poezją" (org. MDK)
- III miejsce w Konkursie na Najpiękniejszą Ozdobę Choinkową organizowanym przez Radę Osiedla Zagorzynek
- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moja ulubiona rymowanka logopedyczna"
- laureatka Wielkopolskiego Konkursu Plastycznego "Jesteś w sklepiku pamiętaj o paragoniku"
Opiekun mgr Ewa Pszczoła
Dominik Marcinkowski
- laureat konkursu plastycznego "Na tropie piękna" zorganizowanego w ramach ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł"
Opiekun mgr Ewa Pszczoła
Natalia Wilkowska
- wyróżnienie w XIX edycji Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży (konkurs powiatowy, org. Ośrodek Kultury Plastycznej Wieża Ciśnień)
- wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Ptaki egzotyczne" organizowanym przez MDK
Opiekun mgr Ewa Pszczoła
Amadeusz Skonieczny
- wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Ptaki egzotyczne" organizowanym przez MDK
- nagroda w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym im. Marii Konopnickiej
Opiekun mgr Ewa Pszczoła
Szymon Zmyślony
- wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Ptaki egzotyczne" organizowanym przez MDK
Opiekun mgr Ewa Pszczoła
Aleksandra Hudak
- I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Tęczowy kalendarz" (org. SP nr 11)
- I miejsce w Konkursie na Najpiękniejszą Ozdobę Choinkową organizowanym przez Radę Osiedla Zagorzynek.
- nagroda w VIII Miejskim Konkursie Poetyckim im. M. Konopnickiej
- wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moja ulubiona rymowanka logopedyczna"
- I miejsce w XVII Kaliskim Turnieju Językowym "Rebusik"
- laureatka Wielkopolskiego Konkursu Plastycznego "Jesteś w sklepiku pamiętaj o paragoniku"
- laureatka Ogólnopolskiego Logopedycznego Konkursu Plastycznego „Jedno słowo – kilka znaczeń"
Opiekun mgr Ewa Pszczoła
Adam Banasiak
- wyróżnienie w XIII edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego "Wolność bez nałogów" (org. MDK i Miasto Kalisz)
Opiekun mgr Ewa Pszczoła
Bartosz Buczkowski
- wyróżnienie w Wielkopolskim Konkursie Plastycznym "Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa"
Opiekun mgr Ewa Pszczoła
Maria Przybył
- wyróżnienie w Konkursie na Najpiękniejszą Ozdobę Choinkową organizowanym przez Radę Osiedla Zagorzynek
Opiekun mgr Ewa Pszczoła
Karolina Bączkiewicz
- wyróżnienie w Konkursie na Najpiękniejszą Ozdobę Choinkową organizowanym przez Radę Osiedla Zagorzynek
Opiekun mgr Ewa Pszczoła
Julia Piszczorowicz
- wyróżnienie w VIII Miejskim Konkursie Poetyckim im. M. Konopnickiej
- III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Świat naszych lektur"
Opiekun mgr Ewa Pszczoła
Wojciech Kubaszewski
- wyróżnienie w 29. Konkursie Plastycznym "Świat Dziecka" (org. Galeria Sztuki im. Jana Tarasina)
Opiekun mgr Ewa Pszczoła