W dniu 20 kwietnia 2023 roku odbyły się Wiosenne Zawody Lekkoatletyczne dla uczniów klas IV – VI, w których łącznie wystartowało 100 zawodników. Każdy uczestnik mógł wybrać dwie konkurencje spośród czterech rozgrywanych: bieg krótki, skok w dal z miejsca, rzut piłką lekarską oraz bieg długi. Najlepsi otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez Radę Rodziców, a każdy zawodnik słodki poczęstunek, o który zadbała pani Dyrektor Beata Prus.
Wyniki:
KATEGORIA: KLASY 4 DZIEWCZĘTA
BIEG KRÓTKI
- miejsce Lena Konstanciak
- miejsce Mia Tomczak
- miejsce Nadia Janiak
SKOK W DAL
- miejsce Milena Wieczorek
- miejsce Lena Konstanciak
- miejsce Maria Domagała
RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ
- miejsce Lena Jaśniuk
- miejsce Małgorzata Rzepka
- miejsce Helena Pisula
BIEG DŁUGI
- miejsce Zofia Marciniak
- miejsce Nadia Janiak
- miejsce Mia Tomczak
KATEGORIA: KLASY 4 CHŁOPCY
BIEG KRÓTKI
- miejsce Kacper Wróbel
- miejsce Jan Domagała
- miejsce Oliwier Osiewała
SKOK W DAL
- miejsce Jan Domagała
- miejsce Tobiasz Głowinkowski
- miejsce Kajetan Goździewicz
RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ
- miejsce Piotr Gajda
- miejsce Tobiasz Głowinkowski
- miejsce Jan Głuchowski
BIEG DŁUGI
- miejsce Kacper Wróbel
- miejsce Marcel Nowak
- miejsce Krzysztof Karbowski
KATEGORIA: KLASY 5-6 DZIEWCZĘTA
BIEG KRÓTKI
- miejsce Małgorzata Przybyła
- miejsce Wanessa Wróblewska
- miejsce Zofia Dąbrowska
SKOK W DAL
- miejsce Helena Bazan
- miejsce Amelia Michalak
- miejsce Hanna Tenogow
RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ
- miejsce Martyna Wierchlewska
- miejsce Zofia Biernat
- miejsce Zuzanna Rembiszewska
BIEG DŁUGI
- miejsce Hanna Jaworska
- miejsce Julia Miklas
- miejsce Wanessa Wróblewska
KATEGORIA: KLASY 5-6 CHŁOPCY
BIEG KRÓTKI
- miejsce Alan Wróblewski
- miejsce Maciej Niewiadomski
- miejsce Maciej Ptak
- miejsce Oskar Konstanciak
SKOK W DAL
- miejsce Szymon Łuczak
- miejsce Michał Ławicki
- miejsce Tobiasz Królak
RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ
- miejsce Szymon Łuczak
- miejsce Wiktor Różalski
- miejsce Mikołaj Meler
BIEG DŁUGI
- miejsce Alan Wróblewski
- miejsce Oskar Konstanciak
- miejsce Jakub Gatkowski
Organizacją zawodów zajęli się nauczyciele wychowania fizycznego: pan Tomasz Wasela, pan Mateusz Różański i pan Karol Wilczyński.
Serdecznie gratulujemy!!!