ROK SZKOLNY 2016/2017
Tymoteusz Ostrowski
- Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie
opiekun: mgr Beata Gościniak
Jakub Czajkowski
- Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie
opiekun: mgr Beata Gościniak
Urszula Jędrzejak
- Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie
- finalista XVI Konkursu Matematycznego organizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu
opiekun: mgr Agnieszka Kozica
Maria Żurawska
- Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie
opiekun: mgr Agnieszka Kozica
Krzysztof Woźniak
- finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
opiekun: mgr Agnieszka Sowińska
- finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
opiekun: dr Paweł Sobczak
Milena Skowrońska
- finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
opiekun: mgr Agnieszka Naskręcka
- finalista XVI Konkursu Matematycznego organizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu
opiekun: mgr Agnieszka Kozica
Jan Tyc
- laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
- III miejsce w XVI Konkursie Matematycznym organizowanym przez III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu
- Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – wyróżnienie
opiekun: mgr Agnieszka Kozica
- finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
- uzyskanie tytułu kaon w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2017
opiekun: dr Paweł Sobczak
Mateusz Krajewski
- laureat XII Olimpiady Matematycznej Juniorów
- laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
- Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – bardzo dobry wynik
- I miejsce w XVI Konkursie Matematycznym organizowanym przez III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu
opiekun: mgr Agnieszka Kozica
- laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
opiekun: mgr Agnieszka Sowińska
- finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
opiekun: mgr Agnieszka Naskręcka
- finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
- uzyskanie tytułu kaon w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2017
opiekun: dr Paweł Sobczak
Nikola Sośnicka
- laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
opiekun: mgr Ewa Przetakiewicz
Bartosz Pasternak
- finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
opiekun: mgr Ewa Przetakiewicz
Dawid Borowiak
- Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie (brązowy Kangur)
opiekun: mgr Jarosław Majewski
Michał Klatkowski
- Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie (brązowy Kangur)
opiekun: mgr Jarosław Majewski
Natasza Jarecka
- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych
opiekun: mgr Iwona Ignaczak