W dniu 11 kwietnia 2024 roku odbyły się w szkole Wiosenne Zawody Lekkoatletyczne dla uczniów klas IV – VI, w których łącznie wystartowało około 100 zawodników. Każdy uczestnik mógł wybrać dwie konkurencje spośród czterech rozgrywanych (jedną biegową i jedną techniczną): bieg krótki, skok w dal z miejsca, rzut piłką lekarską oraz bieg długi. Najlepsi otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz powołanie do reprezentacji szkoły w międzyszkolnych zawodach sportowych.
Wyniki:
KATEGORIA: KLASY 4 DZIEWCZĘTA
BIEG KRÓTKI
- miejsce Zofia Staniewska 4c
- miejsce Antonina Biesiada 4b
- miejsce Zuzanna Grzelak 4c
SKOK W DAL
- miejsce Alicja Raniś 4c
- miejsce Zofia Staniewska 4c
- miejsce Zuzanna Grzelak 4c
RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ
- miejsce Alicja Miklas 4b
- miejsce Anu Kisielińska 4c
- miejsce Gabriela Wróblewska 4b
BIEG DŁUGI
- miejsce Alicja Raniś 4c
- miejsce Antonina Nowicka 4b
- miejsce Alicja Miklas 4b
KATEGORIA: KLASY 4 CHŁOPCY
BIEG KRÓTKI
- miejsce Leon Kamiennik 4c
- miejsce Adam Bonikowski 4c
- miejsce Franciszek Frąckowiak 4b
SKOK W DAL
- miejsce Mateusz Pardela 4c
- miejsce Adam Bonikowski 4c
- miejsce Tomasz Dukiewicz 4b
RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ
- miejsce Jan Kosierb 4b
- miejsce Franciszek Frąckowiak 4b
BIEG DŁUGI
- miejsce Leon Kamiennik 4c
- miejsce Maciej Wróbel 4b
- miejsce Mateusz Pardela 4c
KATEGORIA: KLASY 5-6 DZIEWCZĘTA
BIEG KRÓTKI
- miejsce Hanna Jaworska 6a
- miejsce Maja Filipczak 5a
- miejsce Lena Stachyra 5a
SKOK W DAL
- miejsce Maja Filipczak 5a
- miejsce Lena Stachyra 5a
- miejsce Hanna Frąckowiak 5c
RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ
- miejsce Zofia Łuczak 6a
- miejsce Zofia Biernat 6a
- miejsce Ada Grzelak 5c
BIEG DŁUGI
- miejsce Hanna Frąckowiak 5c
- miejsce Hanna Jaworska 6a
- miejsce Helena Jankowiak 6a
KATEGORIA: KLASY 5-6 CHŁOPCY
BIEG KRÓTKI
- miejsce Oskar Konstanciak 6a
- miejsce Oliwier Osiewała 5a
- miejsce Wiktor Walczak 6c
SKOK W DAL
- miejsce Jakub Janiak 6c
- miejsce Tymon Duda 6a
- miejsce Tobiasz Królak 6a
RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ
- miejsce Bartosz Luźniarek 6c
- miejsce Marcin Lisiak 6a
- miejsce Wiktor Jarek 6a
BIEG DŁUGI
- miejsce Oskar Konstanciak 6a
- miejsce Oliwier Osiewała 5a
- miejsce Nataniel Kamiennik 6c
Organizacją zawodów zajęli się nauczyciele wychowania fizycznego: pani Paulina Kramplic, pan Mateusz Różański, pan Tomasz Wasela i pan Karol Wilczyński.
Serdecznie gratulujemy!!!